DU BOUGES (429 134 307) · Dépôts des comptes · n° 2441 · 17.10.2017
BODACC
Dépôts des comptes
17/10/2017
DU BOUGES
SIREN 429 134 307 · Juvignac · n° 2441
מידע על החברה בBODACC (429 134 307)
DU BOUGES, LANOT IMMOBILIER
Dépôts des comptes · 17.10.2017DILALayer 1
- Adresse siègeALGOLayer 1
- lotissement 23 - Soleil Languedocien route de Saint-George d'Orques 34990 Juvignac
פירוט ההודעה BODACC : הפקדת חשבונות DU BOUGES (429 134 307)
מה אומרת ההודעה BODACC 2441 מ17/10/17 על DU BOUGES ?
החברה DU BOUGES (SIREN 429 134 307), Société par actions simplifiée שמשרדה הראשי ממוקם ב34990 Juvignac, הגישה את הדוחות השנתיים והדוחות הכספיים שלה למרשם בית המשפט המסחרי של Montpellier. פורמליות זו הובילה להודעה שנרשמה תחת מספר 2441 (הפניה C201701042441) ופורסמה בBulletin Officiel des Annonces Civiles et Commerciales (BODACC C) ב 17.10.2017. סוג ההגשה הנוגע בדבר הוא Comptes annuels et rapports. המסמכים שהוגשו מכסים את שנת הכספים שהסתיימה ב31.12.2016. התיאור הרשמי של ההודעה מציין: « Les comptes annuels sont accompagnés d'une déclaration de confidentialité en application du premier ou deuxième alinéa de l'article L. 232-25. ».
ניתן לעיין במלוא ההודעה ללא תשלום באתר הרשמי bodacc.fr, וניתן להוריד את מסמך הPDF המתאים מהפלטפורמה שלנו.
מה יש להבין מהודעת הפקדת הדוחות בBODACC עבור DU BOUGES ?
בהתאם להוראות החוק החלות על חברות מסחריות, יש להגיש את הדוחות השנתיים בתוך פרק זמן מרבי של שישה חודשים מתום שנת הכספים. נורמה חוקית זו של שישה חודשים, הקבועה בקוד המסחרי, מהווה את פרק הזמן הרגולטורי להערכת תקינות ההגשה. עבור שנת הכספים שהסתיימה ב31.12.2016, המועד האחרון להגשה נקבע ל30.06.2017.
לפי חישובינו, החברה הייתה חייבת להגיש את דוחותיה לא יאוחר מ30.06.2017. היא הגישה אותם ב17.10.2017, כלומר באיחור של 109 ימים ביחס למועד החוקי. חריגה זו מפרק הזמן של שישה חודשים חושפת את החברה לקנסות כספיים. מרשם בית המשפט המסחרי של Montpellier הוא הרשות המוסמכת האחראית לקבל ולשמור מסמכים אלה. מידע זה הוא חלק ממשימת השקיפות הכלכלית של BODACC, המנגיש לציבור את ההודעות החוקיות שפורסמו על ידי חברות צרפתיות, ובכך תורם לביטחון המשפטי של יחסים מסחריים.
הערה: פרק הזמן החוקי להגשה הוא שישה חודשים מתום שנת הכספים (סעיף L. 232-23 לקוד המסחרי). תאריך ההגשה שנחשב הוא תאריך פרסום ההודעה בBODACC.