REASE (899 637 235) · Dépôts des comptes · n° 10197 · 12.09.2023
BODACC
Dépôts des comptes
12/09/2023
REASE
SIREN 899 637 235 · Bourg-lès-Valence · n° 10197
מידע על החברה בBODACC (899 637 235)
REASE
Dépôts des comptes · 12.09.2023DILALayer 1
- Adresse siègeALGOLayer 1
- 215 Rue Du Condor 26500 Bourg-lès-Valence
פירוט ההודעה BODACC : הפקדת חשבונות REASE (899 637 235)
מה אומרת ההודעה BODACC 10197 מ12/09/23 על REASE ?
החברה REASE (SIREN 899 637 235), Société par Actions Simplifiée שמשרדה הראשי ממוקם ב26500 Bourg-lès-Valence, הגישה את הדוחות השנתיים והדוחות הכספיים שלה למרשם בית המשפט המסחרי של Romans. פורמליות זו הובילה להודעה שנרשמה תחת מספר 10197 (הפניה C2023017510197) ופורסמה בBulletin Officiel des Annonces Civiles et Commerciales (BODACC C) ב 12.09.2023. סוג ההגשה הנוגע בדבר הוא Comptes annuels et rapports. המסמכים שהוגשו מכסים את שנת הכספים שהסתיימה ב30.06.2022. התיאור הרשמי של ההודעה מציין: « Les comptes annuels sont accompagnés d'une déclaration de confidentialité en application du premier alinéa de l'article L. 232-25. ».
ניתן לעיין במלוא ההודעה ללא תשלום באתר הרשמי bodacc.fr, וניתן להוריד את מסמך הPDF המתאים מהפלטפורמה שלנו.
מה יש להבין מהודעת הפקדת הדוחות בBODACC עבור REASE ?
בהתאם להוראות החוק החלות על חברות מסחריות, יש להגיש את הדוחות השנתיים בתוך פרק זמן מרבי של שישה חודשים מתום שנת הכספים. נורמה חוקית זו של שישה חודשים, הקבועה בקוד המסחרי, מהווה את פרק הזמן הרגולטורי להערכת תקינות ההגשה. עבור שנת הכספים שהסתיימה ב30.06.2022, המועד האחרון להגשה נקבע ל30.12.2022.
לפי חישובינו, החברה הייתה חייבת להגיש את דוחותיה לא יאוחר מ30.12.2022. היא הגישה אותם ב12.09.2023, כלומר באיחור של 256 ימים ביחס למועד החוקי. חריגה זו מפרק הזמן של שישה חודשים חושפת את החברה לקנסות כספיים. מרשם בית המשפט המסחרי של Romans הוא הרשות המוסמכת האחראית לקבל ולשמור מסמכים אלה. מידע זה הוא חלק ממשימת השקיפות הכלכלית של BODACC, המנגיש לציבור את ההודעות החוקיות שפורסמו על ידי חברות צרפתיות, ובכך תורם לביטחון המשפטי של יחסים מסחריים.
הערה: פרק הזמן החוקי להגשה הוא שישה חודשים מתום שנת הכספים (סעיף L. 232-23 לקוד המסחרי). תאריך ההגשה שנחשב הוא תאריך פרסום ההודעה בBODACC.