Laurentiu-Damian RAD

Laurentiu-Damian RAD

1 mandaat · 1 onderneming

RM
TypeRechtspersoon
NationaliteitRoumaine
Geboortejaar—
Roldirigeant
Eerste mandaat—
Laatste mandaat—
Bedrijven verbonden aan1 onderneming

Wat het register over Laurentiu-Damian RAD zegt

Laurentiu-Damian RAD verschijnt in de aankondigingen gepubliceerd in het BODACC voor de onderneming met SIREN 991519794. Elke vermelding van deze fiche is afkomstig uit een officiële publicatie: een oprichting, een wijziging, een collectieve procedure, een doorhaling. Het BODACC registreert niet de functies, het registreert de wettelijke aankondigingen: een persoon komt erin voor omdat een akte hem of haar noemt als bestuurder, beheerder, vereffenaar of commissaris van de rekeningen, op de datum van de publicatie.

De mandaten die op deze pagina worden vermeld, zijn de mandaten die de aankondigingen openbaar maken. Dezelfde naam kan meerdere personen aanduiden: daarom toont de fiche het aantal mandaten en de betrokken ondernemingen in plaats van naamgenoten samen te voegen, en meldt ze de onzekere gevallen. Een hier gelinkte onderneming zegt dus niets over de kwaliteit van het werk, alleen dat een officiële akte Laurentiu-Damian RAD in verband daarmee heeft vermeld.

Wat het register niet zegt is even belangrijk als wat het wel zegt: noch de bekwaamheid, noch de reputatie, noch de afloop van de procedures, noch de huidige financiële gezondheid. Dezelfde persoon kan een bloeiend bedrijf en een ander in moeilijkheden leiden. Deze fiche toont gedateerde aankondigingen en hun bronnen, geen oordeel over de persoon. Voor een officiële verificatie blijven het SIREN van het bedrijf en de publicatiedatum van de aankondiging de referentie.

Mandaten van Laurentiu-Damian RAD

DatumBedrijfRolProcedureBekijken
25-09-2025RadExdirigeant—Bekijken

Bedrijven verbonden aan Laurentiu-Damian RAD

Eenmanszaak: Laurentiu-Damian RAD

Bekijken → SIREN 991519794

Veelgestelde vragen : Laurentiu-Damian RAD

Op zoek naar andere informatie?

Persoon genoemd in BODACC-aankondigingen.

Laurentiu-Damian RAD | bestuurder | 1 mandaat | BODACC.io