ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY)

ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY)

1 mandaat · 2 ondernemingen

NP
TypeNatuurlijk persoon
Nationaliteit—
Geboortejaar1968
Rolmembre du conseil de surveillance
Eerste mandaat09-08-2026
Laatste mandaat15-08-2026
Bedrijven verbonden aan2 ondernemingen

Wat het register over ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY) zegt

ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY) verschijnt in de aankondigingen gepubliceerd in het BODACC voor de onderneming met SIREN . Elke vermelding van deze fiche is afkomstig uit een officiële publicatie: een oprichting, een wijziging, een collectieve procedure, een doorhaling. Het BODACC registreert niet de functies, het registreert de wettelijke aankondigingen: een persoon komt erin voor omdat een akte hem of haar noemt als bestuurder, beheerder, vereffenaar of commissaris van de rekeningen, op de datum van de publicatie.

De mandaten die op deze pagina worden vermeld, zijn de mandaten die de aankondigingen openbaar maken. Dezelfde naam kan meerdere personen aanduiden: daarom toont de fiche het aantal mandaten en de betrokken ondernemingen in plaats van naamgenoten samen te voegen, en meldt ze de onzekere gevallen. Een hier gelinkte onderneming zegt dus niets over de kwaliteit van het werk, alleen dat een officiële akte ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY) in verband daarmee heeft vermeld.

Wat het register niet zegt is even belangrijk als wat het wel zegt: noch de bekwaamheid, noch de reputatie, noch de afloop van de procedures, noch de huidige financiële gezondheid. Dezelfde persoon kan een bloeiend bedrijf en een ander in moeilijkheden leiden. Deze fiche toont gedateerde aankondigingen en hun bronnen, geen oordeel over de persoon. Voor een officiële verificatie blijven het SIREN van het bedrijf en de publicatiedatum van de aankondiging de referentie.

Mandaten van ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY)

DatumBedrijfRolProcedureBekijken
20-06-2018CAISSE CREDIT MUTUEL DE MEAUXmembre du conseil de surveillance—Bekijken

Bedrijven verbonden aan ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY)

Veelgestelde vragen : ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY)

Op zoek naar andere informatie?

Persoon genoemd in BODACC-aankondigingen.

ARMELLE MARCELLE YVETTE CHARPENTIER (JARRY) | membre du con…