Daniel MARION

Daniel MARION

5 mandaat · 7 ondernemingen

RM
TypeRechtspersoon
Nationaliteit—
Geboortejaar1956
Rolgérant associé, dirigeant, président
Eerste mandaat15-08-2026
Laatste mandaat15-08-2026
Bedrijven verbonden aan7 ondernemingen

Wat het register over Daniel MARION zegt

Daniel MARION verschijnt in de aankondigingen gepubliceerd in het BODACC voor de onderneming met SIREN 910939164. Elke vermelding van deze fiche is afkomstig uit een officiële publicatie: een oprichting, een wijziging, een collectieve procedure, een doorhaling. Het BODACC registreert niet de functies, het registreert de wettelijke aankondigingen: een persoon komt erin voor omdat een akte hem of haar noemt als bestuurder, beheerder, vereffenaar of commissaris van de rekeningen, op de datum van de publicatie.

De mandaten die op deze pagina worden vermeld, zijn de mandaten die de aankondigingen openbaar maken. Dezelfde naam kan meerdere personen aanduiden: daarom toont de fiche het aantal mandaten en de betrokken ondernemingen in plaats van naamgenoten samen te voegen, en meldt ze de onzekere gevallen. Een hier gelinkte onderneming zegt dus niets over de kwaliteit van het werk, alleen dat een officiële akte Daniel MARION in verband daarmee heeft vermeld.

Wat het register niet zegt is even belangrijk als wat het wel zegt: noch de bekwaamheid, noch de reputatie, noch de afloop van de procedures, noch de huidige financiële gezondheid. Dezelfde persoon kan een bloeiend bedrijf en een ander in moeilijkheden leiden. Deze fiche toont gedateerde aankondigingen en hun bronnen, geen oordeel over de persoon. Voor een officiële verificatie blijven het SIREN van het bedrijf en de publicatiedatum van de aankondiging de referentie.

Mandaten van Daniel MARION

DatumBedrijfRolProcedureBekijken
29-03-2024SCI JFDM TOUR MAJEgérant associé—Bekijken
21-03-2024MARION DANIELdirigeant—Bekijken
19-07-2023LA TERRASSE SAINT JACQUESprésident—Bekijken
16-01-2019CAFE VICTOR HUGOgérant—Bekijken
08-06-2018LA TERRASSE DU PARCgérant—Bekijken

Eenmanszaak: Daniel MARION

Bekijken → SIREN 910939164

Veelgestelde vragen : Daniel MARION

Op zoek naar andere informatie?

Persoon genoemd in BODACC-aankondigingen.

Daniel MARION | gérant associé, bestuurder, voorzitter | 5…