Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI

Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI

6 görev · 1 şirket

PM
TürTüzel kişi
UyrukFrançaise
Doğum yılı—
Roldirigeant
İlk görev05.07.2022
Son görev29.01.2025
{{nom}} ile ilişkili şirketler1 şirket

Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI hakkında sicilin söyledikleri

Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI, SIREN 511247371 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.

Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.

Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.

Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI'un görevleri

TarihŞirketRolİşlemGörüntüle
31.03.2026ADJIBI PASCALEdirigeant—Görüntüle
19.02.2026ADJIBI PASCALEdirigeant—Görüntüle
29.01.2025ADJIBI PASCALEdirigeant—Görüntüle
16.04.2024ADJIBI PASCALEdirigeant—Görüntüle
19.03.2024ADJIBI PASCALEdirigeant—Görüntüle
05.07.2022ADJIBI PASCALEdirigeant—Görüntüle

Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI ile ilişkili şirketler

Şahıs şirketi: Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI

Görüntüle → SIREN 511247371

Sıkça Sorulan Sorular : Pascale, Blanche, Rébecca ADJIBI

Başka bilgiler mi arıyorsunuz?

BODACC ilanlarında adı geçen kişi.