Arthur, Louis, Hugo BRISSON
1 görev · 1 şirket
Arthur, Louis, Hugo BRISSON hakkında sicilin söyledikleri
Arthur, Louis, Hugo BRISSON, SIREN 909450173 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.
Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Arthur, Louis, Hugo BRISSON adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.
Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.
Arthur, Louis, Hugo BRISSON'un görevleri
| Tarih | Şirket | Rol | İşlem | Görüntüle |
|---|---|---|---|---|
| 09.08.2024 | BRISSON Arthur, Louis, Hugo | dirigeant | — | Görüntüle |
Arthur, Louis, Hugo BRISSON ile ilişkili şirketler
Şahıs şirketi: Arthur, Louis, Hugo BRISSON
Görüntüle → SIREN 909450173Sıkça Sorulan Sorular : Arthur, Louis, Hugo BRISSON
Başka bilgiler mi arıyorsunuz?
BODACC ilanlarında adı geçen kişi.