Alexandre CHOPARD

Alexandre CHOPARD

1 görev · 1 şirket

PM
TürTüzel kişi
UyrukFrançaise
Doğum yılı1978
Roldirigeant
İlk görev—
Son görev—
{{nom}} ile ilişkili şirketler1 şirket

Alexandre CHOPARD hakkında sicilin söyledikleri

Alexandre CHOPARD, SIREN 101118693 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.

Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Alexandre CHOPARD adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.

Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.

Alexandre CHOPARD'un görevleri

TarihŞirketRolİşlemGörüntüle
20.02.2026CHOPARD ALEXANDREdirigeant—Görüntüle

Alexandre CHOPARD ile ilişkili şirketler

Şahıs şirketi: Alexandre CHOPARD

Görüntüle → SIREN 101118693

Sıkça Sorulan Sorular : Alexandre CHOPARD

Başka bilgiler mi arıyorsunuz?

BODACC ilanlarında adı geçen kişi.