Louca FIOL

Louca FIOL

1 görev · 1 şirket

PM
TürTüzel kişi
UyrukFrançaise
Doğum yılı—
Roldirigeant
İlk görev—
Son görev—
{{nom}} ile ilişkili şirketler1 şirket

Louca FIOL hakkında sicilin söyledikleri

Louca FIOL, SIREN 104930656 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.

Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Louca FIOL adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.

Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.

Louca FIOL'un görevleri

TarihŞirketRolİşlemGörüntüle
17.05.2026Conciergerie by Loucadirigeant—Görüntüle

Louca FIOL ile ilişkili şirketler

Şahıs şirketi: Louca FIOL

Görüntüle → SIREN 104930656

Sıkça Sorulan Sorular : Louca FIOL

Başka bilgiler mi arıyorsunuz?

BODACC ilanlarında adı geçen kişi.

Louca FIOL | yönetici | 1 yetki | BODACC.io : yasal ilanlar