Patrick GUILLOT
9 görev · 10 şirketler
Patrick GUILLOT hakkında sicilin söyledikleri
Patrick GUILLOT, SIREN 322025412 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.
Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Patrick GUILLOT adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.
Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.
Patrick GUILLOT'un görevleri
| Tarih | Şirket | Rol | İşlem | Görüntüle |
|---|---|---|---|---|
| 16.04.2026 | GUILLOT PATRICK | dirigeant | — | Görüntüle |
| 11.08.2024 | GROUPE SOCODA | dirigeant | — | Görüntüle |
| 23.05.2024 | GUILLOT PATRICK | dirigeant | — | Görüntüle |
| 05.05.2024 | SCI RAGON | associé | — | Görüntüle |
| 13.03.2024 | GUILLOT, Patrick | autre | Görüntüle | |
| 30.11.2023 | DU PONT SUSPENDU | commissaire aux comptes suppléant | — | Görüntüle |
| 27.07.2021 | PIERRE INVESTISSEMENT 5 | membre du conseil de surveillance | — | Görüntüle |
| 11.02.2021 | PRIMEURS DU SUD EST | président | — | Görüntüle |
| 05.04.2019 | GROUPE SOCODA | dirigeant | — | Görüntüle |
Patrick GUILLOT ile ilişkili şirketler
GUILLOT PATRICK
SIREN 322025412
SCI RAGON
SIREN 353926009
DU PONT SUSPENDU
SIREN 384740569
PIERRE INVESTISSEMENT 5
SIREN 490940442
GROUPE SOCODA
SIREN 542066014
PRIMEURS DU SUD EST
SIREN 780153680
GUILLOT PATRICK
SIREN 815098397
SARL HOLDING GUILLOT
SIREN 433423225
SOCIETE DE PESAGE GUILLOT
SIREN 318133360
SOCIETE R 3
SIREN 318787363
Şahıs şirketi: Patrick GUILLOT
Görüntüle → SIREN 322025412Sıkça Sorulan Sorular : Patrick GUILLOT
Başka bilgiler mi arıyorsunuz?
BODACC ilanlarında adı geçen kişi.