Abdullah MOHAMMAD
4 görev · 4 şirketler
Abdullah MOHAMMAD hakkında sicilin söyledikleri
Abdullah MOHAMMAD, SIREN 943286955 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.
Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Abdullah MOHAMMAD adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.
Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.
Abdullah MOHAMMAD'un görevleri
| Tarih | Şirket | Rol | İşlem | Görüntüle |
|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | MOHAMMAD ABDULLAH | dirigeant | — | Görüntüle |
| 16.01.2026 | MOHAMMAD Abdullah | dirigeant | — | Görüntüle |
| 29.12.2022 | MOHAMMAD ABDULLAH | dirigeant | — | Görüntüle |
| 27.11.2019 | SYLHET TELECOM | gérant | — | Görüntüle |
Abdullah MOHAMMAD ile ilişkili şirketler
Şahıs şirketi: Abdullah MOHAMMAD
Görüntüle → SIREN 943286955Sıkça Sorulan Sorular : Abdullah MOHAMMAD
Başka bilgiler mi arıyorsunuz?
BODACC ilanlarında adı geçen kişi.