Alexandre, Bastien, Philippe MOITY
2 görev · 2 şirketler
Alexandre, Bastien, Philippe MOITY hakkında sicilin söyledikleri
Alexandre, Bastien, Philippe MOITY, SIREN 921439071 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.
Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Alexandre, Bastien, Philippe MOITY adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.
Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.
Alexandre, Bastien, Philippe MOITY'un görevleri
| Tarih | Şirket | Rol | İşlem | Görüntüle |
|---|---|---|---|---|
| 07.04.2026 | Moity Alexandre | dirigeant | — | Görüntüle |
| 30.05.2024 | Moity Alexandre | dirigeant | — | Görüntüle |
Alexandre, Bastien, Philippe MOITY ile ilişkili şirketler
Şahıs şirketi: Alexandre, Bastien, Philippe MOITY
Görüntüle → SIREN 921439071Sıkça Sorulan Sorular : Alexandre, Bastien, Philippe MOITY
Başka bilgiler mi arıyorsunuz?
BODACC ilanlarında adı geçen kişi.