Jerôme, Benoît URTEBIZE

Jerôme, Benoît URTEBIZE

1 görev · 1 şirket

PM
TürTüzel kişi
Uyruk—
Doğum yılı—
Roldirigeant
İlk görev—
Son görev—
{{nom}} ile ilişkili şirketler1 şirket

Jerôme, Benoît URTEBIZE hakkında sicilin söyledikleri

Jerôme, Benoît URTEBIZE, SIREN 901350199 şirketi için BODACC yayımlanan ilanlarda görünür. Bu kaydın her atfı resmi bir yayından gelir: bir kuruluş, bir değişiklik, bir toplu prosedür, bir silinme. BODACC görevleri saymaz, yasal ilanları kaydeder: bir kişi orada yer alır çünkü bir işlem onu yayın tarihinde yönetici, müdür, tasfiye memuru veya denetçi olarak belirtir.

Bu sayfada listelenen yetkiler, ilanların kamuya açık hale getirdiği yetkilerdir. Aynı isim birden fazla kişiyi ifade edebilir: bu nedenle kayıt, adaşları birleştirmek yerine yetki sayısını ve ilgili şirketleri gösterir ve belirsiz durumları bildirir. Burada bağlantılı bir şirket, işin kalitesi hakkında hiçbir şey söylemez, yalnızca resmi bir işlemin Jerôme, Benoît URTEBIZE adına onunla ilgili olarak bahsettiğini gösterir.

Kayıtların söylemedikleri de söyledikleri kadar önemlidir: ne yetkinlik, ne itibar, ne de prosedürlerin sonucu, ne de mevcut mali sağlık. Aynı kişi hem başarılı bir şirketi hem de zor durumdaki bir başka şirketi yönetebilir. Bu belge, kişi hakkında bir yargı değil, tarihli duyuruları ve kaynaklarını gösterir. Resmi bir doğrulama için referans, şirketin SIREN numarası ve duyurunun yayım tarihi olmaya devam eder.

Jerôme, Benoît URTEBIZE'un görevleri

TarihŞirketRolİşlemGörüntüle
17.04.2026URTEBIZEdirigeant—Görüntüle

Jerôme, Benoît URTEBIZE ile ilişkili şirketler

Şahıs şirketi: Jerôme, Benoît URTEBIZE

Görüntüle → SIREN 901350199

Sıkça Sorulan Sorular : Jerôme, Benoît URTEBIZE

Başka bilgiler mi arıyorsunuz?

BODACC ilanlarında adı geçen kişi.