NEO SANTE

NEO SANTE

SIREN 392116364

Aktif

Kimlik

NEO SANTE

SIREN
392116364
Merkez SIRET
39211636400069
Hukuki yapı
SARL
NAF kodu
86.90A · Ambulances
Adres
ZA LA GAUTRAIS RUE DES FONTENELLES, 35360 MONTAUBAN-DE-BRETAGNE
Kuruluş tarihi
07.07.1993
Kategori
PME
Durum
Aktif
KDV
FR34392116364
Depozit
03.09.2019
Kapanış
31.03.2018

Kimlik

Sicilden alınan resmi bilgiler (INSEE / BODACC).

SIREN392116364
Merkez SIRET39211636400069
KDVFR34392116364
Hukuki yapı5499
NAF kodu86.90A
KategoriPME
Kuruluş tarihi07.07.1993
AdresZA LA GAUTRAIS RUE DES FONTENELLES 35360 MONTAUBAN-DE-BRETAGNE
ŞehirMONTAUBAN-DE-BRETAGNE

Web varlığı

Şirketin resmi web sitesi, ağları ve çevrimiçi iletişim bilgileri.

Directors : NEO SANTE

Şirketi yöneten veya yönetmiş kişiler.

İlişkiler

İlişki grafiği: bağlantılı ilanlar, kişiler ve şirketler.

Public contracts : NEO SANTE

Şirketin kazandığı ihaleler.

No won public contract found for this company

SSS ve sunumlar

Sık sorulan sorular ve hesap sunum geçmişi.

Sık sorulan sorular : NEO SANTE

NEO SANTE hakkında sicilin söyledikleri

yakın zamanda ilanı olmayan bir şirket

NEO SANTE, 392116364 SIREN numarasıyla ulusal işletme sicilinde MONTAUBAN-DE-BRETAGNE belediyesinde görünmektedir, ancak arşivlerimizin kapsadığı dönemde kendisine bağlı herhangi bir BODACC ilanı bulunmamaktadır. Bu, ne faaliyetini durdurduğu ne de hiçbir zaman bildirimde bulunmadığı anlamına gelir: bir işletme kuruluşundan bu yana yayımlanacak hiçbir olay yaşamamış olabilir ve hesap bildirimlerinin tamamı BODACC ilan edilmemektedir.

Bu nedenle söylenebilecekler az kelimeyle özetlenebilir ve tam da faydalı bilgi budur: şirket sicilde kayıtlıdır, bu belediyeye bağlıdır ve hukuki kimliği kapsadığımız dönem boyunca sabittir. Hâlâ faaliyette olup olmadığını öğrenmek için tek geçerli belge ticaret ve şirketler sicili özeti ile INSEE tarafından verilen durum ilanı olmaya devam eder.

İlanın yokluğu faaliyetin yokluğu değildir ve bir ilanın varlığı bir yargı değildir. Biz BODACC neyi yayımlıyorsa, kendi tarihinde, söylediğinin ötesinde yorumlamadan yayımlarız.

NEO SANTE (SIREN 392116364) : BODACC.io : yasal ilanlar