EARL MARCHAND HENRY

EARL MARCHAND HENRY

SIREN 410010516

Aktif

Kimlik

EARL MARCHAND HENRY

SIREN
410010516
Merkez SIRET
41001051600012
Hukuki yapı
6598
NAF kodu
01.49Z · Élevage d'autres animaux
Adres
AMBON, 03500 LORIGES
Kuruluş tarihi
01.12.1996
Durum
Aktif
KDV
FR71410010516

Kimlik

Sicilden alınan resmi bilgiler (INSEE / BODACC).

SIREN410010516
Merkez SIRET41001051600012
KDVFR71410010516
Hukuki yapı6598
NAF kodu01.49Z
Kategori—
Kuruluş tarihi01.12.1996
AdresAMBON 03500 LORIGES
ŞehirLORIGES

Web varlığı

Şirketin resmi web sitesi, ağları ve çevrimiçi iletişim bilgileri.

Web varlığı : EARL MARCHAND HENRY

Teknolojiler
CloudflareCookieYesGoogle AnalyticsMagentojQuery 3.5.1

Directors : EARL MARCHAND HENRY

Şirketi yöneten veya yönetmiş kişiler.

İlişkiler

İlişki grafiği: bağlantılı ilanlar, kişiler ve şirketler.

Public contracts : EARL MARCHAND HENRY

Şirketin kazandığı ihaleler.

No won public contract found for this company

SSS ve sunumlar

Sık sorulan sorular ve hesap sunum geçmişi.

Sık sorulan sorular : EARL MARCHAND HENRY

EARL MARCHAND HENRY hakkında sicilin söyledikleri

yakın zamanda ilanı olmayan bir şirket

EARL MARCHAND HENRY, 410010516 SIREN numarasıyla ulusal işletme sicilinde LORIGES belediyesinde görünmektedir, ancak arşivlerimizin kapsadığı dönemde kendisine bağlı herhangi bir BODACC ilanı bulunmamaktadır. Bu, ne faaliyetini durdurduğu ne de hiçbir zaman bildirimde bulunmadığı anlamına gelir: bir işletme kuruluşundan bu yana yayımlanacak hiçbir olay yaşamamış olabilir ve hesap bildirimlerinin tamamı BODACC ilan edilmemektedir.

Bu nedenle söylenebilecekler az kelimeyle özetlenebilir ve tam da faydalı bilgi budur: şirket sicilde kayıtlıdır, bu belediyeye bağlıdır ve hukuki kimliği kapsadığımız dönem boyunca sabittir. Hâlâ faaliyette olup olmadığını öğrenmek için tek geçerli belge ticaret ve şirketler sicili özeti ile INSEE tarafından verilen durum ilanı olmaya devam eder.

İlanın yokluğu faaliyetin yokluğu değildir ve bir ilanın varlığı bir yargı değildir. Biz BODACC neyi yayımlıyorsa, kendi tarihinde, söylediğinin ötesinde yorumlamadan yayımlarız.

EARL MARCHAND HENRY (SIREN 410010516) : BODACC.io