SCI MAC-NEMO

SCI MAC-NEMO

SIREN 420508830

Kapanmış

Kimlik

SCI MAC-NEMO

SIREN
420508830
Merkez SIRET
42050883000015
Hukuki yapı
6540
NAF kodu
68.20B · Location de terrains et d'autres biens immobiliers
Adres
76740 ERMENOUVILLE, 76740 ERMENOUVILLE
Kuruluş tarihi
31.08.1998
Durum
Kapanmış
KDV
FR83420508830

Kimlik

Sicilden alınan resmi bilgiler (INSEE / BODACC).

SIREN420508830
Merkez SIRET42050883000015
KDVFR83420508830
Hukuki yapı6540
NAF kodu68.20B
Kategori—
Kuruluş tarihi31.08.1998
Adres76740 ERMENOUVILLE
ŞehirERMENOUVILLE

Web varlığı

Şirketin resmi web sitesi, ağları ve çevrimiçi iletişim bilgileri.

Directors : SCI MAC-NEMO

Şirketi yöneten veya yönetmiş kişiler.

İlişkiler

İlişki grafiği: bağlantılı ilanlar, kişiler ve şirketler.

Public contracts : SCI MAC-NEMO

Şirketin kazandığı ihaleler.

No won public contract found for this company

SSS ve sunumlar

Sık sorulan sorular ve hesap sunum geçmişi.

Sık sorulan sorular : SCI MAC-NEMO

SCI MAC-NEMO hakkında sicilin söyledikleri

yakın zamanda ilanı olmayan bir şirket

SCI MAC-NEMO, 420508830 SIREN numarasıyla ulusal işletme sicilinde ERMENOUVILLE belediyesinde görünmektedir, ancak arşivlerimizin kapsadığı dönemde kendisine bağlı herhangi bir BODACC ilanı bulunmamaktadır. Bu, ne faaliyetini durdurduğu ne de hiçbir zaman bildirimde bulunmadığı anlamına gelir: bir işletme kuruluşundan bu yana yayımlanacak hiçbir olay yaşamamış olabilir ve hesap bildirimlerinin tamamı BODACC ilan edilmemektedir.

Bu nedenle söylenebilecekler az kelimeyle özetlenebilir ve tam da faydalı bilgi budur: şirket sicilde kayıtlıdır, bu belediyeye bağlıdır ve hukuki kimliği kapsadığımız dönem boyunca sabittir. Hâlâ faaliyette olup olmadığını öğrenmek için tek geçerli belge ticaret ve şirketler sicili özeti ile INSEE tarafından verilen durum ilanı olmaya devam eder.

İlanın yokluğu faaliyetin yokluğu değildir ve bir ilanın varlığı bir yargı değildir. Biz BODACC neyi yayımlıyorsa, kendi tarihinde, söylediğinin ötesinde yorumlamadan yayımlarız.

SCI MAC-NEMO (SIREN 420508830) : BODACC.io : yasal ilanlar