RSS 150 AURILLAC

RSS 150 AURILLAC

SIREN 812633873

Aktif

Kimlik

RSS 150 AURILLAC

SIREN
812633873
Merkez SIRET
81263387300037
Hukuki yapı
SAS (société par actions simplifiée)
NAF kodu
68.20B · Location de terrains et d'autres biens immobiliers
Adres
12 Rue Jean Jaurès, 92813 Puteaux Cedex
Kuruluş tarihi
01.07.2015
Kategori
GE
Durum
Aktif
KDV
FR49812633873
Depozit
29.09.2026
Kapanış
31.12.2024

Kimlik

Sicilden alınan resmi bilgiler (INSEE / BODACC).

SIREN812633873
Merkez SIRET81263387300037
KDVFR49812633873
Hukuki yapı5710
NAF kodu68.20B
KategoriGE
Kuruluş tarihi01.07.2015
Adres12 Rue Jean Jaurès 92813 Puteaux Cedex
ŞehirPuteaux Cedex

Web varlığı

Şirketin resmi web sitesi, ağları ve çevrimiçi iletişim bilgileri.

Web varlığı : RSS 150 AURILLAC

Directors : RSS 150 AURILLAC

Şirketi yöneten veya yönetmiş kişiler.

İlişkiler

İlişki grafiği: bağlantılı ilanlar, kişiler ve şirketler.

Public contracts : RSS 150 AURILLAC

Şirketin kazandığı ihaleler.

No won public contract found for this company

SSS ve sunumlar

Sık sorulan sorular ve hesap sunum geçmişi.

Sık sorulan sorular : RSS 150 AURILLAC

Hesap depozit geçmişi

SüresindeGecikmiş
min 316max 637moyenne 4705 points

RSS 150 AURILLAC hakkında sicilin söyledikleri

yakın zamanda ilanı olmayan bir şirket

RSS 150 AURILLAC, 812633873 SIREN numarasıyla ulusal işletme sicilinde Puteaux Cedex belediyesinde görünmektedir, ancak arşivlerimizin kapsadığı dönemde kendisine bağlı herhangi bir BODACC ilanı bulunmamaktadır. Bu, ne faaliyetini durdurduğu ne de hiçbir zaman bildirimde bulunmadığı anlamına gelir: bir işletme kuruluşundan bu yana yayımlanacak hiçbir olay yaşamamış olabilir ve hesap bildirimlerinin tamamı BODACC ilan edilmemektedir.

Bu nedenle söylenebilecekler az kelimeyle özetlenebilir ve tam da faydalı bilgi budur: şirket sicilde kayıtlıdır, bu belediyeye bağlıdır ve hukuki kimliği kapsadığımız dönem boyunca sabittir. Hâlâ faaliyette olup olmadığını öğrenmek için tek geçerli belge ticaret ve şirketler sicili özeti ile INSEE tarafından verilen durum ilanı olmaya devam eder.

İlanın yokluğu faaliyetin yokluğu değildir ve bir ilanın varlığı bir yargı değildir. Biz BODACC neyi yayımlıyorsa, kendi tarihinde, söylediğinin ötesinde yorumlamadan yayımlarız.

RSS 150 AURILLAC (SIREN 812633873) : BODACC.io