IDEA JARDIN

IDEA JARDIN

SIREN 882392004

Aktif

Kimlik

IDEA JARDIN

SIREN
882392004
Merkez SIRET
88239200400017
Hukuki yapı
SAS (société par actions simplifiée)
NAF kodu
81.30Z · Services d'aménagement paysager
Adres
43 Avenue de Biarritz, 40130 Capbreton
Kuruluş tarihi
05.03.2020
Kategori
PME
Durum
Aktif
KDV
FR46882392004
Depozit
18.08.2026
Kapanış
31.12.2025

Kimlik

Sicilden alınan resmi bilgiler (INSEE / BODACC).

SIREN882392004
Merkez SIRET88239200400017
KDVFR46882392004
Hukuki yapı5710
NAF kodu81.30Z
KategoriPME
Kuruluş tarihi05.03.2020
Adres43 Avenue de Biarritz 40130 Capbreton
ŞehirCapbreton

Web varlığı

Şirketin resmi web sitesi, ağları ve çevrimiçi iletişim bilgileri.

Web varlığı : IDEA JARDIN

Telefonlar
Teknolojiler
WordPress 6.4.10jQuery

İlişkiler

İlişki grafiği: bağlantılı ilanlar, kişiler ve şirketler.

Public contracts : IDEA JARDIN

Şirketin kazandığı ihaleler.

No won public contract found for this company

SSS ve sunumlar

Sık sorulan sorular ve hesap sunum geçmişi.

Sık sorulan sorular : IDEA JARDIN

Hesap depozit geçmişi

SüresindeGecikmiş
min 188max 355moyenne 2655 points

IDEA JARDIN hakkında sicilin söyledikleri

yakın zamanda ilanı olmayan bir şirket

IDEA JARDIN, 882392004 SIREN numarasıyla ulusal işletme sicilinde Capbreton belediyesinde görünmektedir, ancak arşivlerimizin kapsadığı dönemde kendisine bağlı herhangi bir BODACC ilanı bulunmamaktadır. Bu, ne faaliyetini durdurduğu ne de hiçbir zaman bildirimde bulunmadığı anlamına gelir: bir işletme kuruluşundan bu yana yayımlanacak hiçbir olay yaşamamış olabilir ve hesap bildirimlerinin tamamı BODACC ilan edilmemektedir.

Bu nedenle söylenebilecekler az kelimeyle özetlenebilir ve tam da faydalı bilgi budur: şirket sicilde kayıtlıdır, bu belediyeye bağlıdır ve hukuki kimliği kapsadığımız dönem boyunca sabittir. Hâlâ faaliyette olup olmadığını öğrenmek için tek geçerli belge ticaret ve şirketler sicili özeti ile INSEE tarafından verilen durum ilanı olmaya devam eder.

İlanın yokluğu faaliyetin yokluğu değildir ve bir ilanın varlığı bir yargı değildir. Biz BODACC neyi yayımlıyorsa, kendi tarihinde, söylediğinin ötesinde yorumlamadan yayımlarız.

IDEA JARDIN (SIREN 882392004) : BODACC.io : yasal ilanlar